Piercing do pupíku

15. února 2014 v 13:41 | Teressia Terminator |  Teressia's world^^
Navel piercing - co o něm ? Jelikož jej konečně mám, tak můžu povídat. Co se piercingu samotného týče, je důležité, aby byl z chirurgické oceli. Stříbro i zlato by tam mohly zanášet do ranky nějaké látky, které se reakcí s organickými sloučeninami těla ze zlata/stříbra uvolňují. Další naprostou hloupostí je koupit si pierc u vietnamců a říkat si, jak jste uštřili. Kamarádka to tak udělala a do dvou dní jí to začalo ošklivě hnisat. Piercing před aplikací vyvařte a naložte do desinfekce (já osobně to měla v benzínu s lihem).
Piercing mi píchali na ORL v nemocnici. Viděla jsem spoustu videí jako třeba tohle : . Jak si můžete u všech videí všimnout, tak všichni leží. Jen já jediná stojím :D. To mě trochu rozhodilo. Bylo to na dva nádechy, ale proběhlo to v naprostým klidu a pořádku. Potom jsem si měla lehnout. To už začínal bejt pro mě trochu problém, bála jsem se, že to bude bolet :D. Ale jaké to překvapení ? Nebolelo. Nejbolestivější ze všeho bylo vytahování jehly. To bylo fakt nepříjemný. Doufala jsem, že už to bude rychle za mnou, ale to ani náhodou :D. Vypnula jsem břicho, zatáhla svaly, v obličeji jsem mohla mít zajímavej výraz :D.
Jehla byla venku, piercing vevnitř. Doktorka ho v rukavicích nemohla zašroubovat. Bylo to nepříjemný, když vám po břiše jezdí gumová rukavice. Najednou se ozvalo "Tak hotovo, kočko." Sedla jsem si a sestřička mi bříško zalepila páskou:
Pierc jsem viděla tak 5 sekund. I to byl úžasnej pohled, prostě to bylo za mnou ! :D Je to takový zvláštní, člověk se na to těší fakt spoustu měsíců, doma si pierc pořád přiměřuje, najednou ho vidí v pupíku.
Nastoupila jsem do auta a na hrbolcích to pěkně bolelo :D. Ale to jen chvilku, asi za hodinu už jsem pupík skoro necítila. Krom teda nějakejch pohybů jako je ohyb, nebo otočení trupem :D.
Doma (tak 3 hodiny po zákroku) už to bylo v pohodě, jen tak jsem si seděla na noze, vůbec jsem necítila bolest. K večeru jsem strhla pásku a dala si do pupíku přírodní desinfekci a večer po sprše Farmykoin.

Pravidla :

  • 10 dní piercing nevyndavat
  • po sprše si vytřít pupík vatovými tyčinkami
  • nekoupat se ve veřejných bazénech, rybnících nebo lomech cca (4-5 měsíců)
  • týden necvičit na břicho
Já si myslím, že mi to za tohle bříško stojí :).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

click*_*

click^^ 100% (28)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama