Leden 2014

Lady GaGa -> Gypsy-,-

25. ledna 2014 v 15:14 | Teressia Terminator |  Teressia's world^^
Stefani, to fakt ? -,-
Že Stefani Germanotta šokuje prvním posledním, to je známá věc. Jen co to přestaly být naprosto cáklý kostými, tak se rozhodla šokovat činy. Svou písničkou "Gypsy" mi teda opravdu vrazila kudlu do zad. Vždycky jsem o GaGa smýšlela jako o naprosto perfektní osobě, která má fajn názory a bezva texty. Jenže je tomu fakt tak ?
Já jsem starej rasista, dobře. Ale to ještě nemluví za všechno, Já vždycky doufala, že v textech GaGa bude moudro, ze kterého jsem čerpala, jenže najednou .. "Miluju cikánskej život" ?!!!#¨!!#?!
Písnička je to opravdu překrásná. Muzika - naprosto dokonalá. Rytmus - chytlavej. Text - střílet. Chápu, že ne všichni jsou špatní, jenže za mě mluví zlé zkušenosti s těmahle bytostma. Že zrovna Stefani je bude 'milovat', to bych opravdu nečekala.

Lana -> bohyně

11. ledna 2014 v 18:10 | Teressia Terminator |  Teressia's world^^
K jejím klipům se nedá říct nic, než že jsou naprosto dokonalý. Mají příběh, mají logiku, mají myšlenku.

Monstra pod postlí nehledám od tý doby, co vím, že to největší je ve mě.

4. ledna 2014 v 19:44 | Teressia Terminator |  Teressia's world^^
Zdravím.
Dneska pro vás mám úvahu nad svou změnou během uplynulích dvou let. Bohužel ta změna je k horšímu. Z umělce se stává monstrum.
Není to tak dávno, co jsem byla docela normální člověk. Blbý dva roky a člověk je někdo jinej. Tehdy jsem se seznámila s jedním moc fajn klučinou, strašně milým, bezvadným, talentovaným, hodným ... bral mě jako někoho, komu věřil, bral mě jako svou nejbližší osobu. Všechno se to nakonec zvrhlo v jedno velký peklo pro obě strany. On měl pořád něco proti mě, já na něj byla strašně hnusná, nechtěla jsem ho zklamat, ale nezvládla jsem to. Po roce a půl bylo všechno jinak, všechno se rozpadlo. Já začala vlčet, víc a víc mě přitahovala magická nacistická kultura. Prostě jsem se změnila od základu. Z klidné holky s citem pro umění se začínalo stávat věčně naštvané, nesnášenlivé rasistické monstrum. Začala jsem přehnaně věřit v to, že násilím můžu zlepšit svoje nezahojené jizvy z dětství, kdy mě banda cikánů šikanovala. Monstrum se ve mě tvoří půl roku, všechno zašlo tak daleko, že už nejsem schopná přestat. Monstrum zabijí tu Teress, jaká tu byla tenkrát, jakou měli lidi rádi pro její obětavost, pro její vnitřní klid. Místo ní je tu egoistická, vnitřně roztrhaná holka s názory, které odporují lidskosti. Chci bejt zas to stvoření, co mělo tenkrát depky, co mělo po těle i v duši, ale nikdo to neviděl. Nikdo nevěděl, jak moc jí už tehdy to monstrum topí.