Prosinec 2013

Just another cool day^^

31. prosince 2013 v 15:36 | Teressia Terminator |  Teressia's world^^
Hojte:)
Příjemný probuzení - ráno snížek za oknem, snídaně v postýlce, Dobyvatel a pohodička :3. Jenže ta pohodička se brzo proměnila v lítačku -,-. Ne, že by mě prohnala snídaně, ale prostě mi došlo, kolik toho musím stihnout na večer :D.
  1. Playlist
  2. uklidit pokoj
  3. zajít za štěnětem
  4. natočit nový video
  5. užívat si :3
Dneska se z obyčejnýho dne stane něco extra :3.

Wanna be AFF ?

28. prosince 2013 v 12:08 | Teressia Terminator
Zdravím všechny zájemce :)

PRAVIDLA:
  • Aspoň jednou za čas sem zajít (není určen limit)
  • když pozastavuješ, dát vědět
  • dát si mě do AFFS/SB
ZÁPIS:
  1. Přezdívka
  2. Blog

Všem se na blog ozvu, beru všechny :)

Vaše Teressia Terminator

proč Teressia ? a proč Terminator ?

28. prosince 2013 v 11:58 | Teressia Terminator |  Teressia's world^^
Čauteee !
Už je to pár měsíců, co se nic nenatáčelo, takže dnes si sbalím do kufříku svého bratránka a jde se na jeho první točení :) Bratránek je ještě takovej malinkej špuntík, podle toho bude taky pojato videjko :D. Budu kalsicky něco hrooozně sexy -,- budu vojanda :D.
Jelikož mě opustily všechny dobré duše, tak si musím vařit sama, tak se jdu hrabat s postele k plotně -,-Nový prvek v tabulce prvků !

25. prosince 2013 v 21:00 | Teressia Terminator
Nový prvek v chemické tabulce - draslík, sodík a teď.....romík. Romík (latinsky Cikanium) - chem. značka Ci, nejedná se o prvek, ale pouze stabilní izotop india. Je hojně zastoupený na zemském povrchu. Základní fyzikálně chemické vlastnosti: romík je hnědý, měkký, zapáchající . Jeho hustota 1,2g/cm3 je vyšší než hustota vody, to znamená že v ní neplave. Romík je hořlavý, vyniká značnou hydrofobií,naopak dobře vstřebává alkohol. Je magnetický - přitahuje železo, ale i barevné kovy. Atomy romíku se nevyskytují samostatně, ale vytvářejí homonukleární molekuly zvané klany, které mohou dále polymerovat do tzv. tlup. Sloučeniny: koncentrovaný je prudce nebezpečný, proto je vhodné ho ředit olovem. Využití: využití romíku v praxi je mizivé!

Poohlédnutí za rokem 2013

25. prosince 2013 v 16:39 | Teressia Terminator |  Teressia's world^^
Ahojte,
v tomto článku se chci poohlédnout za všemi krásnými i nemilými událostmi roku 2013. Je to rok, kdy jsem konečně dovršila rozumu (aspoň malinko), kdy jsem si ujasnila priority a kdy jsem se konečně naučila jít po cestě, která vede k mému subjektivnímu štěstí.
Vše začínalo jedinou tichou prosbou. "Roku 2013, buď pro mě dobrý." Prosba se vyplnila a já o Silvestru až budu pronášet přípitek můžu říct : "Přesně před rokem jsem si přála, aby byl tenhle rok dobrý, měla štěstí a boží požehnání, tudíž se mi vše krásně vyplnilo."

Veselé Vánoce !

24. prosince 2013 v 8:26 | Teressia Terminator |  Teressia's world^^
Přeju všem krásný Vánoce :)

T4 - Terezka po stoosmdesáteprvní -_-

22. prosince 2013 v 18:44 | Teressia Terminator |  Teressia's world^^
Nazdáár :D
Po miliontý se zas omlouvám za dlouhou nepřítomnost. Za dva dny Vánoce a já se teprv vrátila z Rakous. Chci tam zpět, je to moje domovina. Jediný, na co jsem se sem těšila je můj miláček. Shledání s ním bylo překrásný.

Mogren heimwärts nach Salzburg <3

14. prosince 2013 v 10:50 | Teressia Terminator |  Teressia's world^^
Nazdaar :)
Zítřek očekávám už dlouhou dobu, konečně se vrátím do svého původního místa, do místa, odkud přišla naše rodina, do Salzburgu <3. Nevím, jak moc špatně jsem napsala nadpisek, nešprechtím :D. Ale jakože učím se. Sice neumím nic moc extra, ale pro začátek a pro domluvu to stačit musí :D.
Vánoční Salzburg je prý snad ještě krásnější než Vídeň, na čež se neskutečně moc těším :3. Doufám, že se domluvím, doufám, že si zalyžuju a co hlavně, doufám, že to přežiju :D

Just another evening of desperation.

1. prosince 2013 v 19:30 | Teressia Terminator |  Teressia's world^^
Opravdu mi to neleze do hlavy.
Já nejsem zdepkovaná, bezmyšlenkovitá, zakomplexovaná, a kdoví co ještě, já jsem jen naprosto bezradná. Dělám všechno blbě, ikdyž se snažím, ničím na co sáhnu, říkám věci, co říkat nechci a trápím tím moje všechno - nejdokonalejší osobu na světě, kterou si ani nezasloužím.
Dneska je to takovej výroční den, před rokem jsme se tak nějak více začali bavit. Já vloni hrála na rozsvěcení vánočního stromečku jako klavírní doprovod mladší segře. Hrozně se mu to tenkrát líbilo. Letos jsem hrála též, ale ještě ke všemu následně zpívala s naším Collegium chorale, bylo to vcelku vydařený, jenže kvůli mojí bezvadný náladě jsem to nebyla schopná přijmout.
Prostě jsem byla klasicky nepříjemná, otrávená, chtělo se mi brečet, řvát, ječet, což zavinilo můj nynější stav. Nevím proč, ale nejradši bych vyběhla ven a zazpívala to všechno líp. Nejradši bych utekla někam daleko, někde se vyfňukala a vrátila se zpět v naprostým pořádku.