Jedem koloběh.

2. listopadu 2013 v 14:53 | Teressia Terminator |  Teressia's world^^
Zdravím.
Dneska mám pro vás takovou mostalgickou úvahu. Celej den mě to pěkně bere, pořád přemýšlím, jak je to na sebe všechno napojeno, jak je všechno znovu a znovu. Poslouchám tu mojí milovanou písníčku (). Nostalgie jak blázen a mě chytá neskutečný nutkání otevřít dveře domu a jít do lesa. Potřebuju si srovnat myšlenky, ale projednou je nehodlám rovnat jen v hlavě, chci je 'srovnat' na papír. Chci je sepsat do tohohle článku.

Podívám-li se na svůj život, můžu být vpodstatě spokojená - mám bezva rodinu, která mě miluje, mám skvělýho přítele, bezvadnou bandu lidí, co mě obklopuje, spoustu vědomostí, někdy by se dalo říct, že si nemůžu ani přát víc. Není to však pravda, lidé, co mě poznávají teď, říkají, že jsem hodná, milá, fajn, ale ve skutečnosti se to takhle jednostranně říct nedá. Ti, co mě znají dlouho, jako je například moje blonďatější já, kamarád, co byl vždycky se mnou ... Bývala jsem lepší člověk. Kdykoliv se řeklo, měla jsem spoustu času pro ty, na kterých mi záleží, ale časem - změnil se svět, změnilo se moje vnímání. Změnilo k horšímu. Prý jsem nebývala agresivní, rasistická a věčně naštvaná. Nějak se na mě začalo časem projevovat i to, jak jsem se stávala roztržitější a roztržitější. Když můj kamarád potřeboval, abych tu byla pro něj, byla jsem, ale ne dostatečně. Uvědomuju si moc pozdě, že jsem si ani tak bezva člověka v životě nezasloužila. Tak citlivému klukovi nestačí říct "Jsem tu pro tebe." Jemu je to potřeba dokázat.
Nastalo léto, nastalo období, když se můj rasismus ještě víc prohloubil. Agresivita ve mě ještě rostla. Víc k tomu dokáží říct jen ti, co mě v tý době zažili. Jde to se mnou pořád z kopce, to není nic, co bych nevěděla, ale.. ale jednoduše to už nevrátím. Přísahám, že jednou se dostanu dál. Ale nikdy to nebude a Terez, co všichni znali. Čas nevrátím. No, ikdyž ... Ne, nevrátím.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

click*_*

click^^ 100% (28)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama